Угода користування - Zaka

Ця угода користувача (далі - Угода) є офертою між сервісом Zaka і адресована будь-якій дієздатній особі, яка досягла 18 років (далі – Користувачеві) на наведених нижче умовах.

Реєстрація в додатку Сервісу Zaka є безумовним і беззастережним прийняттям (акцептом) умов цієї Угоди.

Терміни та визначення

Сервіс Zaka - компанія, що надає відкриту Платформу Zaka, Адміністраторам електросамокатів та Користувачам, за допомогою якої Адміністратори здають в оренду свої електросамокати, а Користувачі орендують їх.

Адміністратор електросамокатів - фізичні особи(ФОП, ПП, ТОВ), які надають в оренду власні електросамокати, або електросамокати третіх осіб через відкриту Платформу Zaka.

Платформа Zaka - програмний комплекс для оренди електросамокатів додаток/сайт/платіжна системи. Комплекс Zaka надає можливість взаємодії Користувачів та Адміністраторів електросамокатів в автоматичному режимі за допомогою застосунку.

Аккаунт - обліковий запис Користувача на Платформі Zaka.

Особистий кабінет - розділ на Платформі Zaka, за допомогою якого Користувач може орендувати електросамокати Адміністраторів.

Тариф - розрахункова вартість послуг Адміністратора електросамокатів на Платформі Zaka яка сплачується Користувачами послуг Адміністратора електросамокатів під час їх оренди. Тариф визначається Адміністратором електросамокатів.

Електросамокат - одиниця транспорту, яка належить Адміністратору електросамокатів та здається в оренду Користувачам

 1. Предмет
  1. Сервіс Zaka надає Платформу Zaka для Адміністраторів електросамокатів та Користувачів для доступу к послугам Адміністраторів електросамокатів.
  2. Сервіс Zaka є безкоштовним для Користувачів.
  3. Користувач використовує Платформу Zaka для оренди електросамокатів, які належать Адміністраторам електросамокатів та сплачує їх послуги за допомогою наявних інструментів на Платформі Zaka.
  4. Сервіс Zaka не є стороною взаємовідносин між Адміністратором електросамокатів та Користувачем.
  5. Для використання послуг Адміністраторів електросамокатів, Користувач проходить реєстрацію на Платформі Zaka.
  6. Після реєстрації Користувач отримує унікальний Аккаунт на Платформі Zaka і доступ в кабінет. Ніхто крім Користувача не має доступу до кабінету.
  7. Всі дії, в Особистому кабінеті, вважаються виконаними Користувачем особисто.
  8. Користувач самостійно несе відповідальність за:
   • Зберігання свого логіна та пароля.
   • Наслідки у разі втрати та/або розголошення логіна та пароля третім особам.
  9. Сервіс Zaka не рекомендує Користувачеві передавати третім особам дані свого Аккаунта. У разі передачі даних Аккаунта Користувач повинен негайно повідомити Сервіс Zaka та/або Адміністрацію електросамокатів. Вся відповідальність за дії третіх осіб в Кабінеті і їх наслідки лягає на Користувача.
  10. Платформа Zaka не призначена і не може використовуватися дітьми у віці до 18 років. Проходячи реєстрацію, Користувач підтверджує, що йому виповнилося 18 років.
  11. Повну відповідальність за можливі дії неповнолітніх несуть батьки або офіційні опікуни та повинні негайно повідомити про такі дії неповнолітніх Серіс Zaka та/або Адміністратора електросамокатів з подальшим видаленням таких акаунтів без відшкодування збитків та без повернення коштів.
 2. Умови використання платформи Zaka
  1. Користувач має право використовувати Платформу Zaka за даною Угодою і відповідно до чинного законодавства України.
  2. Користувач зобов'язується використовувати Платформу Zaka виключно для оренди електросамокатів Адміністраторів.
  3. Платформа інтегрована з різними сервісами, в тому числі з сервісами аналітики, платежів, розсилок, банку та іншим. Платформа Zaka забезпечує тільки можливість доступу до сервісу оренди електросамокатів Адміністраторів.
  4. Всі питання, пов'язані з використанням сервісу, регулюються документами сервісу і вирішуються між Сервісом Zaka та Користувачем самостійно.
  5. Платформа і послуги надаються на умовах «як є».
  6. Сервіс Zaka не є стороною взаємовідносин Користувач-Адміністратор електросамокатів та не несе відповідальності за дії однієї чи іншої сторони, можливі збитки та наслідки.
  7. Спори між Користувачами та Адміністраторами електросамокатів вирішуються через перемовини без участі Сервіса Zaka.
  8. Користувач приймає на себе всі ризики, пов'язані з використанням Платформи Zaka та послуг.
  9. Сервіс Zaka не дає Користувачеві ніяких явно виражених або неявних гарантій щодо Платформи Zaka та послуг, в тому числі, не гарантує (включаючи, але не обмежуючись): придатність для конкретних цілей, безпеку і захищеність, точність, повноту, продуктивність, системну інтеграцію, безперебійне функціонування , відсутність помилок, виправлення неполадок, відсутність вірусів, законність використання на будь-яких територіях в межах або за межами України.
  10. Сервіс Zaka не несе відповідальність за:
   • неможливість використання Платформи Zaka з будь яких причин;
   • будь-які дії та/або бездіяльність Адміністраторів електросамокатів, постачальників послуг, сервісів, мереж, програмного забезпечення або обладнання;
   • безпеку логіна та/або пароля Користувача;
   • несанкціоноване та/або неправомірне використання третіми особами логіна та/або пароля Користувача;
   • збиток, який може бути нанесений будь-якому пристрою і носію інформації та/або програмного забезпечення Користувача в результаті використання Платформи Zaka та/або послуг Адміністраторів електросамокатів.
   • збиток третім особам внаслідок дій Користувача на орендованому електросамокаті. Виключно користувач несе відповідальність за будь-які претензії, збитки, нанесення шкоди здоров'ю третіх осіб.
 3. Інтелектуальна власність
  1. Сервіс Zaka є правовласником Платформи Zaka і її складових частин (код, дизайн, бази даних, ноу-хау, бібліотеки, блоки, шаблони).
  2. Платформа Zaka
   • Користувач має право за допомогою Платформи Zaka:
    • Бронювати вказані на карті електросамокати Адміністраторів;
    • Орендувати і переміщатися на електросамокатах Адміністраторів;
    • Змінювати налаштування в особистому кабінеті;
    • Завершувати поїздку в безкоштовних зонах або в платних зонах.
 4. Обов'язки Користувача
  1. При оренді електросамоката Користувач повинен переконатися в цілісності електросамоката, при наявності видимих ​​пошкоджень, негайно повідомити про це Адміністратора електросамокатів.
  2. Використовувати електросамокати тільки в дозволених місцях, відповідно до вимог і правил Адміністраторів електросамокатів, які зазначені в мобільному додатку Платформи Zaka.
  3. Користувач зобов'язується, не передавати право управління електросамокати, не виїжджати за межі дозволеної зони, не розміщувати на електросамокаті важкі предмети та другу людину. Користувач несе відповідальність за електросамокат який знаходиться у нього в оренді в повній мірі і зобов'язується відшкодувати будь-які збитки завдані орендованому майну внаслідок його дій або дій третіх осіб, в разі нанесення пошкоджень, псування або знищення електросамоката або його складових частин Адміністратору електросамоката.
  4. Користувач має право використовувати електросамокати тільки з Платформи Zaka.
  5. У разі, якщо з аккаунта Користувача були орендовані кілька самокатів, він буде нести відповідальність за всі електросамокати та дії осіб, які їми керують, до моменту завершення оренди.
 5. Послуги
  1. Сервіс Zaka надає Користувачу послуги з:
   • безкоштовне надання Платформи Zaka для встановлення додатку на смартфон Користувача.
   • безкоштовне надання Платформи Zaka для оренди електросамокатів Адміністраторів.
   • внесення оплат за послуги користування електросамокатами на рахунок Адміністратора електросамокатів через надання платіжної системи Користувачу.
  2. Сервіс Zaka має право відмовити Користувачеві в наданні послуги без пояснення причини у будь який момент та на власний розсуд.
 6. Заборонені дії.
  Користувач не має права:
  1. Використовувати Платформу Zaka і електросамокати Адміністраторів для заборонених, незаконних, прямо не передбачених цією Угодою дій.
  2. Змінювати Платформу Zaka.
  3. Робити спроби обійти технічні обмеження, встановлені Платформою Zaka.
  4. Декомпілювати, аналізувати, дешифрувати і проводити інші дії з вихідним кодом Платформи Zaka.
  5. Використовувати електросамокат в комерційних цілях.
  6. Перевозити на електросамокаті пасажирів (штраф 250 грн)
  7. Завершувати поїздку на закритих територіях, складах, під'їздах та інших місцях, які обмежують можливість доступу до електросамокати інших користувачів або представників компанії
  8. Використовувати електросамокат для виконання трюків, агресивної їзди, їзди по непідготовленій поверхні.
 7. Безпека
  1. Використовуйте шолом для поїздки.
  2. Не робіть на самокаті дії, які можуть привести до падіння або зіткнення з іншими об'єктами або людьми.
  3. Не використовуйте самокат в стані алкогольного сп'яніння.
  4. Не катайтеся на одному самокаті більше однієї людини.
  5. Не порушуйте правила дорожнього руху, виїжджаючи на проїзну частину переконайтеся в безпеці Вашого руху.
  6. При їзді в пішохідних і прогулянкових зонах дотримуйтесь заходів безпеки, щоб не завдати шкоди оточуючим та собі.
 8. Блокування і видалення
  1. Сервіс Zaka має право негайно здійснити блокування/видалення облікового запису Користувача в разі:
   • Виявлення порушення Користувачем положень Угоди;
   • Виявлення порушення Користувачем положень чинного законодавства України;
   • Отримання від третіх осіб претензії про порушення Користувачем їх прав;
   • Одержання відповідних вимог від державних органів.
  2. Користувач зобов'язується самостійно зробити всі дії для припинення порушення.
  3. У разі блокування в зв'язку отриманням від третіх осіб претензії про порушення Користувачем їх прав, Користувач має право використовувати в подальшому аккаунт тільки за умови, що Сервіс Zaka отримала письмове повідомлення від упорядника скарги, що ситуація врегульована та претензія з боку третіх осіб про порушення відсутня.
  4. У разі одержання вимог від державних органів, в тому числі вимог (повідомлень, претензій), Сервіс Zaka блокує обліковий запису Користувача, який допустив порушення. При цьому розблокування аккаунта не проводиться без отримання Сервісом Zaka офіційного повідомлення від вищевказаних державних органів, про відсутність будь-яких претензій і вимог до Користувача, чий акаунт був заблокований.
 9. Тарифи
  1. Види Тарифів доступні на сайті та в додатку.
  2. Оплата здійснюється Користувачем за допомогою платіжної системи в інтересах Адміністратора електросамокатів.
  3. Тарифи на послуги визначаються Адміністраторами електросамокатів та можуть відрізнятися залежно від міста.
  4. Тарифи можуть змінюватися за одностороннім рішенням Адміністрації електросамокатів.
  5. Оплата за послуги відбувається в момент поповнення внутрішнього балансу в особистому кабінеті користувача і вважається наданою.
  6. При першій оплаті Користувач дає платіжній системі згоду на зберігання платіжної інформації та погоджується з тим, що Сервіс Zaka уповноважений в інтересах Адміністратора електросамокатів стягувати плату з платіжної картки Користувача за допомогою платіжної системи:
   • функція Автоплатіж під час використання послуг.
   • списання платежів, пов'язаних з Угодою.
   • погашення заборгованості Користувача перед Адміністратором електросамокатів.
  7. Користувач має право скасувати функцію Автоплатеж в будь-який момент через видалення платіжних даних.
  8. Датою оплати є дата зарахування коштів на внутрішній рахунок Платформи Zaka.
  9. Платформа Zaka та Сервіс Zaka не э стороною розрахунків та діє виключно в інтересах Адміністраторів електросамокатів, перераховуючи кошти на їх поточний рахунок.
  10. Сервіс Zaka не несе відповідальності по можливим претензіям Користувачів та Адміністраторів електросамокатів.
 10. Права Сервісу Zaka
  1. Змінювати, допрацьовувати і оновлювати Платформу Zaka без згоди і повідомлення Користувача або Адміністратора електросамокатів.
  2. Встановлювати будь-які обмеження на використання Платформи.
  3. Видаляти аккаунт Користувача та блокувати Адміністратора електросамокатів.
  4. Направляти Користувачеві повідомлення, запити, відомості рекламного та інформаційного характеру стосовно послуг Платформи Zaka.
  5. Проводити профілактичні роботи, що тягнуть за собою тимчасове припинення роботи Платформи.
 11. Персональні дані
  1. Порядок обробки та захист персональних даних визначається Політикою конфіденційності, розташованої за адресою https://zaka.com.ua/privacy-policy
 12. Відповідальність
  1. Ви використовуєте Платформу Zaka на свій страх і ризик. Інформація, матеріали, послуги нашої Платформи, надаються, як є, без будь-яких гарантій і відповідальності з боку Сервісу Zaka.
  2. Користувач особисто несе повну відповідальність за орендоване ним майно Адміністраторів електросамокатів, а також за будь-які дії щодо третіх осіб.
  3. В разі пошкодження орендованого майна, Користувач зобов'язується відшкодувати вартість ремонту або компенсувати вартість втраченого обладнання протягом 10 днів з моменту нанесення ушкодження за вартістю, яку після огляду ушкодження озвучить технічний фахівець Адміністратору електросамокатів.
  4. Сервіс Zaka не несе ніякої відповідальності за дії користувачів які орендують електросамокати. Вся відповідальність за порушення, пошкодження, матеріальні збитки, або інші моменти пов'язані з псуванням майна або нанесенням шкоди здоров'ю третіх осіб лягає виключно на Користувача, який вчинив ці дії.
  5. Оплата за послугу сервісу відбувається в момент поповнення внутрішнього балансу в особистому кабінеті користувача. Кошти з балансу не підлягають поверненню та можуть бути використані лише на наступні поїздки.
  6. Сервіс Zaka не несе відповідальність за розбіжність очікуваних Користувачем і реально отриманих послуг.
  7. Сервіс Zaka не несе ніякої відповідальності за послуги, що надаються третіми особами.
  8. Відшкодування збитків нанесених Користувачем під час використання електросамокатів третім особам, іншим Користувачам, Сервісу Zaka, Адміністраторам електросамокатів лягають виключно на Користувача.
  9. У разі пред'явлення Сервісу Zaka претензій, вимог та/або позовів про порушення прав третіх осіб, пов'язаних з порушенням даних Користувачем гарантій, Користувач приймає на себе зобов'язання по їх врегулюванню та відшкодування шкоди Сервісу Zaka в разі його виникнення.
 13. Термін Угоди
  1. Угода діє з момент акцепту до моменту видалення Аккаунта Користувача.
  2. Аккаунт може бути видалений:
   • За заявою Користувача.
   • На підставах, передбачених розділом 8.
  3. У разі видалення Аккаунта, оплата не підлягає поверненню.
  4. Після видалення Аккаунта Користувач не має права будь-яким чином використовувати Платформу Zaka.
 14. Вирішення спорів і розбіжностей
  1. Всі суперечки або розбіжності, що виникають між Сторонами у зв'язку з виконанням Угоди, вирішуються ними шляхом переговорів.
  2. У разі недосягнення Сторонами угоди, суперечки і розбіжності підлягають вирішенню в претензійному порядку. Термін відповіді на претензію - 30 днів.
  3. При неможливості дійти згоди спір може бути переданий на вирішення суду за місцем знаходження Сервісу Zaka.
  4. Застосовним правом є право України.
 15. Заключні положення
  1. Угода може бути змінена або доповнена Сервісом Zaka без повідомлення Користувача в будь-який час. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Платформі Zaka.
  2. Продовження використання Платформи Zaka після внесення змін та/або доповнень до Угоди означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та/або доповненнями.
  3. Угода регулюється відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.
  4. У разі, якщо будь-яке з положень Угоди виявиться незначним відповідно до законодавства України, решта положень залишаються в силі, а Угода буде виконуватися Сторонами в повному обсязі без урахування такого становища.
  5. Дійсна Угода складена українською мовою. У разі розбіжності української версії Угоди і версії Угоди на іншій мові, застосовуються положення української версії Угоди.

Реквізити

Zaka Тростянець

Юридична назва: ФОП Ефімова Алла Валеріївна

РНОКПП: 2998513940

Email: [email protected]

Фактична адреса: Україна, Сумська облласть, Охтирський район, м.Тростянець вул. Гаївська, буд 16

Zaka Переялав

Юридична назва: ФОП Шолудько Ігор Олександрович

РНОКПП: 3529407899

Email: [email protected]

Фактична адреса: Україна, Київська обл., Бориспільський р-н, село Веселе, вулиця Підгірна, 11

Zaka Гайсин

Юридична назва: ФОП Кучеренко Віталій Вікторович

РНОКПП: 3343101911

Email: [email protected]

Фактична адреса: Вінницька область., Гайсинський р-н, с.Сокольцы, вул. Ярова, 7

Zaka Вінниця

Юридична назва: ФОП Плотиця Віктор Олександрович

РНОКПП: 3578408271

Email: [email protected]

Фактична адреса: Україна, Вінницька обл, Хмільницький р-н, село Держанівка, Жданівська ТГ, вул. Лесі Українки, будинок 9

Zaka Одеса

Юридична назва: ФОП Крачун Олександр

РНОКПП: 3216013550

Email: [email protected]

Номер телефону: +380977310527

Фактична адреса: Україна, Миколаївська обл., м.Южноукраїнськ, вул.Дружби Народів, 33

Zaka Коростень

Юридична назва: ФОП Ахтирська Світлана Василіївна

РНОКПП: 3006203585

Email: [email protected]

Фактична адреса: Україна, Житомірська обл., місто Коростень, Героев Чернобыля 4 кв 76

Zaka Бучач

Юридична назва: ФОП Костянець Віталій Вікторович

РНОКПП: 3201021233

Email: [email protected]

Фактична адреса: Україна, Тернопільська обл., Чортківський р-н, місто Бучач, вул. Шухевича генерала, будинок 52, квартира 1

Zaka Моршин

Юридична назва: ФОП Бабій Софія Богданівна

Email: [email protected]

РНОКПП: 3610404880

Фактична адреса: Україна, місто Стрий, вул.Дубравського 8/33